Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-5-2022 t/m 25-5-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
16:00 - 17:00 Alkmaar M6E-04 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-01 Wieger Dollekamp KGZ 3 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-02 Floor van Valkenburg KGZ 3 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-03 Merijn Bok KGZ 3 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar MC3 Laurens Marc Lakeman KGW 1 - AB
17:00 - 18:00 Alkmaar JC3 Tjerk Spannenburg KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar M8E-6 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar JB2 Casper Stumpel KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-1 Wieger Dollekamp KGZ 3 - A
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-2 Coco Noome KGZ 3 - B
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-3 Nina Taraszkiewicz-hoogers KGZ 3 - C
17:30 - 18:30 Alkmaar M8E-4 Merijn Bok KGZ 3 - D
17:30 - 18:30 Alkmaar MC2 Laurens Marc Lakeman KGW 1 - AB
18:00 - 19:00 Alkmaar M8E-5 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
18:00 - 19:00 Keepers 1. Roos Bulthuis KGZ 5
18:30 - 19:30 Alkmaar JD2 Merijn Bok KGZ 3 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar MC1 Laurens Marc Lakeman KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar JB1 Wieger Dollekamp
Casper Stumpel
KGW 1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers 2. Roos Bulthuis KGZ 5
19:30 - 20:30 Alkmaar MB3 Merijn Bok KGZ 3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
16:30 - 17:30 Alkmaar JD1 Quint Knijpinga
Dax Audier
KGW 1 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar JD3 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MB4 Babette Res KGZ 3 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar MC6 Indy Driessen
Roosmarijn van der Voort
KGZ 5
16:30 - 17:30 Alkmaar MD1 Nanine van de Kerkhof KGW 1 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar MD4 Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MD5 Pieter Saal KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Alkmaar JC1 Mees de Lange KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MA1 Frithjof de Jong KGW 1 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MB2 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD2 Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MD3 Pieter Saal KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD6 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD7 Lucas Dekker
Reinout Francken
KGZ 5
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Zino Prins KGZ 3 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MA4 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MB6 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
18:45 - 19:15 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 5 Looptraining D1
19:00 - 20:30 Alkmaar D1 Mistral Barsingerhorn
Pieter Saal
KGW 1
19:30 - 21:00 Alkmaar DJ-1 Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - AB
20:15 - 21:45 Trimhockeyteam DD Yvonne IJtsma KGZ 4
20:30 - 22:00 Alkmaar H1 Pieter Saal
Alexander Peulen
KGW 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
13:30 - 14:30 Alkmaar J3F-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar J3F-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-1 Wieger Dollekamp KGW 1 - A
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-2 Pieter Saal KGW 1 - B
14:30 - 15:30 Alkmaar M3F-3 Merijn Bok KGW 1 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar J3F-3 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-1 Pieter Saal KGW 1 - A
15:30 - 16:30 Alkmaar J6E-2 Merijn Bok KGW 1 - B
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-02 Henri van Gool KGW 1 - C
15:30 - 16:30 Alkmaar M6E-03 Wieger Dollekamp KGZ 4 - C
15:30 - 16:30 Keepers 3. Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-1 Pieter Saal KGW 1 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar J8E-2 Malou Liefting KGW 1 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M6E-05 Jolijn den Ouden KGZ 3 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-1 Jill Van der Wel
Myrthe Cooymans
KGW 1 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-2 Wieger Dollekamp KGZ 4 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-3 Coco Noome KGZ 4 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-4 Hannah van der Tol
Nienke Van Dam
Danae Borgart
KGW 1 - C
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-5 Nina Taraszkiewicz-hoogers KGZ 4 - D
16:30 - 17:30 Alkmaar M8E-6 Marieke Wildschut KGZ 4 - A
16:30 - 17:30 Alkmaar MC4 Merijn Bok KGZ 5 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MC5 Laurens Marc Lakeman KGZ 5 - AB
16:30 - 17:30 Keepers 4. Madelon Manse-van de Groep KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar J8E-3 Merijn Bok KGZ 3 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar JA3 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar JC2 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar M6E-01 Myrthe Cooymans KGZ 4 - D
17:30 - 18:30 Alkmaar M6E-04 Henri van Gool KGZ 4 - C
17:30 - 19:00 Alkmaar MA6 Jorine Nijssen
Shawni van den Akker
KGZ 5
17:30 - 19:00 Alkmaar MB1 Duco Bakker KGW 1 - AB
17:30 - 18:30 Beginners-DEF Marieke Wildschut
Malou Liefting
Wieger Dollekamp
KGZ 4 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MA3 Ernst Jan Deetman KGZ 4 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MB5 Henri van Gool KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar D2 Duco Bakker KGZ 3 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar DJ-2 Wieger Dollekamp KGZ 3 - CD
19:00 - 20:30 Alkmaar H3 Pieter Saal KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Alkmaar HJ-1 Madelon Manse-van de Groep KGW 1 - CD
19:30 - 20:30 Alkmaar MA2 Ernst Jan Deetman KGZ 4 - AB
19:30 - 20:30 Alkmaar MA5 Henri van Gool KGZ 4 - CD
19:30 - 21:00 Beginners-Senioren Niels Leegwater KGZ 5 Extra eigen training.
20:30 - 22:00 Alkmaar D30A Wieger Dollekamp KGZ 3 - AB
20:30 - 22:00 Alkmaar H2 Pieter Saal KGW 1
20:30 - 22:00 Alkmaar H35A Erik Vogel KGZ 4
20:30 - 22:00 Alkmaar H45A Erik Vogel KGZ 4
20:30 - 22:00 Alkmaar H45B Erik Vogel KGZ 4
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
16:00 - 17:00 Alkmaar JD3 Bas van der Voort
Tristan Paauwe
KGW 1 - CD
16:00 - 17:00 Alkmaar M3F-4 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Alkmaar MD2 Wieger Dollekamp KGW 1 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar JD2 Paul Geuvers KGZ 4 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MD7 Pieter Saal KGZ 3 - AB
17:00 - 18:30 Alkmaar JB1 Wieger Dollekamp KGW 1 - AB
17:00 - 18:00 Alkmaar JC3 Tjerk Spannenburg KGZ 5
17:00 - 18:00 Alkmaar M3F-6 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar JB2 Pieter Saal KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar JD1 Quint Knijpinga
Dax Audier
KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MB3 Paul Geuvers KGZ 4 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar MC3 Lucas Dekker
Reinout Francken
KGZ 3 - CD
18:00 - 19:00 Alkmaar M3F-5 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JA1 Zino Prins
Pieter Saal
KGW 1 - AB
18:30 - 20:00 Alkmaar JA2 Michiel Ullers KGZ 3 - AB JA-2/Terriers combi
18:30 - 20:00 Alkmaar JC1 Mees de Lange KGW 1 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MB4 Wieger Dollekamp KGZ 3 - CD
20:00 - 22:00 Alkmaar H1 Pieter Saal
Floris Bakker
KGW 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 22:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
15:00 - 16:00 Alkmaar M6E-05 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Alkmaar J6E-1 Marieke Wildschut KGZ 4 - A
16:00 - 17:00 Alkmaar J6E-2 Merijn Bok KGZ 4 - B
16:30 - 17:30 Alkmaar MC2 Indy Driessen
Roosmarijn van der Voort
KGW 1 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MC6 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar MD1 Nanine van de Kerkhof KGW 1 - AB
16:30 - 17:30 Alkmaar MD5 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
16:30 - 17:30 Alkmaar MD6 Pieter Saal KGZ 3 - CD
17:00 - 18:00 Alkmaar J8E-1 Casper Stork KGZ 4 - B
17:00 - 18:00 Alkmaar J8E-2 Marieke Wildschut KGZ 4 - A
17:00 - 18:00 Alkmaar MD3 Merijn Bok KGZ 5 - CD
17:30 - 18:30 Alkmaar JC2 Pieter Saal KGZ 3 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MA1 Frithjof de Jong
Mistral Barsingerhorn
KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Alkmaar MB1 Duco Bakker KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Alkmaar MC1 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MC4 Froukje Booten
Liselotte van Til
KGZ 5 - AB
17:30 - 18:30 Alkmaar MD4 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
18:00 - 19:00 Alkmaar J8E-3 Marieke Wildschut KGZ 4 - AB
18:30 - 19:30 Alkmaar MB5 Pieter Saal KGZ 3 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MB6 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
18:30 - 19:30 Alkmaar MC5 Froukje Booten
Liselotte van Til
KGZ 5
19:00 - 20:30 Alkmaar D1 Frithjof de Jong
Mistral Barsingerhorn
KGW 1
19:00 - 20:00 Alkmaar MA3 Merijn Bok KGZ 4 - AB
19:30 - 20:30 Alkmaar MA4 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
19:30 - 20:30 Alkmaar MA5 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
19:30 - 20:30 Alkmaar MB2 Pieter Saal KGZ 3 - CD
20:30 - 21:30 Alkmaar JA3 Laurens Marc Lakeman KGZ 3 - AB
20:30 - 21:30 Alkmaar MA2 Wieger Dollekamp KGZ 4 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 18:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 18:00 Gereserveerd Trainingsgroep KGZ 2 Afgekeurd.
09:15 - 10:30 Funkey Jongens Annelotte Wildschut
Brecht Bakker
Emma Wiersema
Finn de Lange
Hannah van der Tol
Jazz van den Mosselaar
Marieke Wildschut
Nienke Van Dam
Olivier Fijnheer
Philippine Geervliet
Tino van Sluis
Joost Pluymakers
Lise Roecoert
Lotte Groeneveld
Lotte Teeken
Lynn van Dijk
Maite Westerling
KGZ 4 - A
09:15 - 10:30 Funkey Meisjes Annelotte Wildschut
Brecht Bakker
Emma Wiersema
Finn de Lange
Hannah van der Tol
Jazz van den Mosselaar
Marieke Wildschut
Nienke Van Dam
Olivier Fijnheer
Philippine Geervliet
Tino van Sluis
Joost Pluymakers
Lise Roecoert
Lotte Groeneveld
Lotte Teeken
Lynn van Dijk
Maite Westerling
KGZ 4 - B
09:15 - 10:30 Hockeyschool Jongens Annelotte Wildschut
Brecht Bakker
Emma Wiersema
Finn de Lange
Hannah van der Tol
Jazz van den Mosselaar
Marieke Wildschut
Nienke Van Dam
Olivier Fijnheer
Philippine Geervliet
Tino van Sluis
Joost Pluymakers
Lise Roecoert
Lotte Groeneveld
Lotte Teeken
Lynn van Dijk
Maite Westerling
KGZ 4 - C
09:15 - 10:30 Hockeyschool Meisjes Annelotte Wildschut
Brecht Bakker
Emma Wiersema
Finn de Lange
Hannah van der Tol
Jazz van den Mosselaar
Marieke Wildschut
Nienke Van Dam
Olivier Fijnheer
Philippine Geervliet
Tino van Sluis
Joost Pluymakers
Lise Roecoert
Lotte Groeneveld
Lotte Teeken
Lynn van Dijk
Maite Westerling
KGZ 4 - D
09:30 - 10:30 Ouderhockey Erik Vogel
Ernst Jan Deetman
Nic Hoes
KGZ 5
10:45 - 11:45 Beginners-Senioren Marieke Wildschut KGZ 5