algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar JA1 ZH

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Michiel Baars
Coach assistent Mistral Barsingerhorn

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan H.V. de Terriërs JA1 17:55 19:05 thuis Sporthallen Zuid
  Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
 
19 jan Pinoké JA2 18:45 19:55 uit Sporthallen Zuid
  Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
 
9 feb Pinoké JA2 12:45 13:25 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb BHC Overbos JA1 11:05 11:45 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JA1 8 21 7 0 1 47 22 0
2 Hoorn (WFHC) JA1 8 18 6 0 2 42 20 0
3 Pinoké JA2 6 12 4 0 2 24 16 0
4 Terriërs JA1 6 10 3 1 2 25 24 0
5 AthenA JA2 8 7 2 1 5 21 35 0
6 Haarlem JA1 6 3 1 0 5 25 32 0
7 Overbos JA1 6 0 0 0 6 11 46 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar JA1Haarlem JA1Hoorn (WFHC) JA1Pinoké JA2Terriërs JA1Overbos JA1AthenA JA2
Alkmaar JA1   8-3 3-6 6-0
Haarlem JA1 4-5   5-7 4-6 6-1
Hoorn (WFHC) JA1 2-3   2-3 9-1
Pinoké JA2 5-3 3-6  
Terriërs JA1 3-6 1-5 4-3   9-4
Overbos JA1 2-11 1-5   3-8
AthenA JA2 2-5 1-5 0-5 2-2 7-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Overbos JA1 AthenA JA2 3-8 Definitief
.. Terriërs JA1 Pinoké JA2 4-3 Definitief
.. Alkmaar JA1 AthenA JA2 6-0 Definitief
.. Overbos JA1 Alkmaar JA1 2-11 Definitief
.. Terriërs JA1 Hoorn (WFHC) JA1 1-5 Definitief
.. Pinoké JA2 Hoorn (WFHC) JA1 3-6 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Overbos JA1 Pinoké JA2 1-5 Definitief
.. AthenA JA2 Alkmaar JA1 2-5 Definitief
.. AthenA JA2 Hoorn (WFHC) JA1 1-5 Definitief
.. Haarlem JA1 Overbos JA1 6-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA1 Alkmaar JA1 2-3 Definitief
.. Pinoké JA2 Haarlem JA1 5-3 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Terriërs JA1 Overbos JA1 9-4 Definitief
.. AthenA JA2 Overbos JA1 7-0 Definitief
.. AthenA JA2 Terriërs JA1 2-2 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Haarlem JA1 Hoorn (WFHC) JA1 5-7 Definitief
.. Alkmaar JA1 Hoorn (WFHC) JA1 3-6 Definitief
.. Alkmaar JA1 Haarlem JA1 8-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Haarlem JA1 Alkmaar JA1 4-5 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA1 Pinoké JA2 2-3 Definitief
.. AthenA JA2 Pinoké JA2 0-5 Definitief
.. Haarlem JA1 Terriërs JA1 4-6 Definitief
.. Terriërs JA1 Alkmaar JA1 3-6 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA1 AthenA JA2 9-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Alkmaar JA1 Terriërs JA1 19:05 Sporthallen Zuid
  Hoorn (WFHC) JA1 Overbos JA1 15:15 Kers
  Hoorn (WFHC) JA1 Haarlem JA1 16:55 Kers
  Overbos JA1 Haarlem JA1 16:05 Kers
  Pinoké JA2 Alkmaar JA1 19:55 Sporthallen Zuid
  Pinoké JA2 Terriërs JA1 18:15 Sporthallen Zuid
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Haarlem JA1 AthenA JA2 15:55 Kennemer Sportcenter
  Haarlem JA1 Pinoké JA2 14:15 Kennemer Sportcenter
  Hoorn (WFHC) JA1 Terriërs JA1 12:35 Kinheim, Sporthal
  Overbos JA1 Hoorn (WFHC) JA1 11:45 Kinheim, Sporthal
  Overbos JA1 Terriërs JA1 13:25 Kinheim, Sporthal
  Pinoké JA2 AthenA JA2 15:05 Kennemer Sportcenter
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  AthenA JA2 Haarlem JA1 13:35 Watertoren, Sporthal De
  Terriërs JA1 Haarlem JA1 14:25 Watertoren, Sporthal De
  Terriërs JA1 AthenA JA2 12:45 Watertoren, Sporthal De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alkmaar JA1 Overbos JA1 11:45 Hoornse Vaart, sporthal
  Alkmaar JA1 Pinoké JA2 13:25 Hoornse Vaart, sporthal
  Pinoké JA2 Overbos JA1 12:35 Hoornse Vaart, sporthal