algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



Alkmaar MC1 ZH

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Wieger Dollekamp

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 jan MHCHBS MC1 10:15 10:55 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan A.M.H.C. Rood-Wit MC3 08:35 09:15 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
25 jan MHC de Kikkers MC1 12:30 13:35 uit Olympia/ Henk van Turnhouthal
  Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
25 jan A.M.H.C. Rood-Wit MC3 11:40 12:45 uit Olympia/ Henk van Turnhouthal
  Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
1 feb MHC de Kikkers MC1 12:35 13:05 thuis Amstelveen Hockey Dome
  Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
1 feb HV Myra MC1 13:25 13:55 uit Amstelveen Hockey Dome
  Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
8 feb HC Athena MC2 08:20 09:00 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb HV Myra MC1 10:00 10:40 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC1 8 18 6 0 2 39 13 0
2 Kikkers MC1 4 12 4 0 0 16 5 0
3 Myra MC1 6 10 3 1 2 19 14 0
4 Haarlem MC1 6 10 3 1 2 19 16 0
5 Alkmaar MC1 4 6 2 0 2 11 12 0
6 AthenA MC2 8 6 2 0 6 15 27 0
7 Rood-Wit MC3 6 0 0 0 6 1 33 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar MC1Haarlem MC1HBS MC1Kikkers MC1Myra MC1Rood-Wit MC3AthenA MC2
Alkmaar MC1   1-2
Haarlem MC1 3-4   1-8
HBS MC1 5-2   2-3 7-0 4-0
Kikkers MC1 4-1   3-1
Myra MC1 2-2 1-7   6-1
Rood-Wit MC3 0-6 0-6   0-4
AthenA MC2 2-4 1-5 2-5 1-6 1-3 4-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Haarlem MC1 HBS MC1 1-8 Definitief
.. HBS MC1 Alkmaar MC1 5-2 Definitief
.. Myra MC1 Rood-Wit MC3 6-1 Definitief
.. Haarlem MC1 Alkmaar MC1 3-4 Definitief
.. Rood-Wit MC3 AthenA MC2 0-4 Definitief
.. AthenA MC2 Myra MC1 1-3 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. HBS MC1 AthenA MC2 4-0 Definitief
.. AthenA MC2 Rood-Wit MC3 4-0 Definitief
.. HBS MC1 Rood-Wit MC3 7-0 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Kikkers MC1 HBS MC1 4-1 Definitief
.. Kikkers MC1 Myra MC1 3-1 Definitief
.. Alkmaar MC1 Haarlem MC1 1-2 Definitief
.. AthenA MC2 Alkmaar MC1 2-4 Definitief
.. AthenA MC2 Haarlem MC1 1-5 Definitief
.. Myra MC1 HBS MC1 1-7 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Myra MC1 Haarlem MC1 2-2 Definitief
.. Rood-Wit MC3 Haarlem MC1 0-6 Definitief
.. Rood-Wit MC3 Myra MC1 0-6 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. AthenA MC2 HBS MC1 2-5 Definitief
.. AthenA MC2 Kikkers MC1 1-6 Definitief
.. HBS MC1 Kikkers MC1 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Alkmaar MC1 Rood-Wit MC3 9:15 Hoornse Vaart, sporthal
  Alkmaar MC1 HBS MC1 10:55 Hoornse Vaart, sporthal
  Haarlem MC1 AthenA MC2 15:05 Tweesprong, De
  Haarlem MC1 Kikkers MC1 14:15 Tweesprong, De
  Kikkers MC1 AthenA MC2 15:55 Tweesprong, De
  Rood-Wit MC3 HBS MC1 10:05 Hoornse Vaart, sporthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HBS MC1 Haarlem MC1 14:15 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  HBS MC1 Myra MC1 15:55 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Haarlem MC1 Myra MC1 15:05 Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
  Kikkers MC1 Alkmaar MC1 13:35 Olympia/ Henk van Turnhouthal
  Rood-Wit MC3 Alkmaar MC1 12:45 Olympia/ Henk van Turnhouthal
  Rood-Wit MC3 Kikkers MC1 14:25 Olympia/ Henk van Turnhouthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Alkmaar MC1 Kikkers MC1 13:05 Amstelveen Hockey Dome
  Myra MC1 Alkmaar MC1 13:55 Amstelveen Hockey Dome
  Myra MC1 Kikkers MC1 12:15 Amstelveen Hockey Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alkmaar MC1 AthenA MC2 9:00 Hoornse Vaart, sporthal
  Alkmaar MC1 Myra MC1 10:40 Hoornse Vaart, sporthal
  Haarlem MC1 Rood-Wit MC3 12:35 Tweesprong, De
  Kikkers MC1 Haarlem MC1 11:45 Tweesprong, De
  Kikkers MC1 Rood-Wit MC3 13:25 Tweesprong, De
  Myra MC1 AthenA MC2 9:50 Hoornse Vaart, sporthal