algemeen.jpg algemeen2.jpg arbitrage.jpg dames1.jpg gezondheid.jpg heren1.jpg jongstejeugd.jpg meisjes.jpg sponsor.jpg
Senioren

Jeugd


voeg toe aan mijn team +



ZAALBLOK

Teamfoto

Teamondersteuning

Datum Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec ZAAL Rood-Wit JD6 - HIC JD3 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL AMVJ MB2 - FIT MB1 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL Strawberries MD3 - Haarlem MD4 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL Magnus MC1 - Kikkers MC5 12:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL Hoorn (WFHC) H1 - HBS H1 13:35 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL Terriërs H1 - VVV H1 16:20 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL Terriërs H1 - Rood-Wit H1 12:40 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
8 dec ZAAL VVV H1 - Rood-Wit H1 14:30 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
14 dec ZAAL Uitgeest MB4 - Purmerend MB4 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
14 dec ZAAL Heerhugowaard MA2 - Purmerend MA2 16:05 thuis Watertoren, Sporthal De
  Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
 
14 dec ZAAL Terriërs MB7 - Castricum MB4 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
14 dec ZAAL Zandvoort M8E2 - Hermes M8E1 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
15 dec ZAAL Spaarndam MD1 - Alliance MD2 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
15 dec ZAAL Westerpark D8 - Xenios D2 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
15 dec ZAAL Hermes MC2 - FIT MC6 16:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
15 dec ZAAL Qui Vive JD1 - Bennebroek JD1 13:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
21 dec ZAAL Rood-Wit MC7 - Bennebroek MC4 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
21 dec ZAAL Myra JC2 - HBS JC2 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
21 dec ZAAL Strawberries MB2 - Overbos MB3 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
21 dec ZAAL Heerhugowaard MA2 - Strawberries MA12 16:05 thuis Kers
  Kers
Moerbalk 1
1628GW HOORN NH
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL HBS MA3 - AMVJ MA2 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL Xenios MC6 - Bloemendaal MC7 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL Haarlem JA1 - Hoorn (WFHC) JA1 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL Haarlem MB4 - Castricum MB4 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL Bennebroek JB1 - Abcoude JB1 12:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
22 dec ZAAL Spaarndam MC2 - Heerhugowaard MC2 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Bloemendaal JB4 - Overbos JB2 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Westerpark M8E3 - Zandvoort M8E3 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL AthenA M8E4 - IJburg M8E4 15:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Rood-Wit J8E2 - Amsterdam J8E2 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Bloemendaal M8E4 - Kikkers M8E3 13:35 thuis Watertoren, Sporthal De
  Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Abcoude J8E2 - HIC J8E2 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL AthenA J8E4 - HBS J8E4 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL HIC J8E2 - Haarlem J8E4 11:45 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
4 jan ZAAL Haarlem J8E4 - AthenA J8E4 13:25 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Westerpark JD5 - Rood-Wit JD6 13:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Kikkers DA - Reigers DVA 13:50 thuis Gaasperdam, Sporthal
  Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Kikkers MD6 - Heerhugowaard MD2 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Spaarndam MD2 - Strawberries MD2 15:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Haarlem MB1 - AMVJ MB1 12:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
5 jan ZAAL Westerpark JD1 - Bennebroek JD1 10:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
11 jan ZAAL Rood-Wit JA3 - Xenios JA2 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
11 jan ZAAL Xenios MA1 - Rood-Wit MA1 15:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
11 jan ZAAL Westerpark J8E2 - Bloemendaal J8E4 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
11 jan ZAAL Terriërs M8E4 - Alliance M8E2 ZWART 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
11 jan ZAAL Qui Vive M8E2 - Westerpark M8E2 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
12 jan ZAAL Hurley JB3 - Westerpark JB1 15:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
12 jan ZAAL Haarlem MD6 - Overbos MD3 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
12 jan ZAAL Kikkers MB12 - Terriërs MB12 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
12 jan ZAAL Spire (WFHC) MB1 - Terriërs MB3 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
12 jan ZAAL Terriërs MD3 - Castricum MD2 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Myra MC4 - Reigers MC4 15:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Qui Vive MB1 - Alliance MB2 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Rood-Wit MC3 - HBS MC1 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Rood-Wit J8E4 - AthenA J8E3 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Westerpark J8E1 - AthenA J8E2 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
18 jan ZAAL Overbos MC3 - Bloemendaal MC4 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
19 jan ZAAL Hurley MC5 - Amsterdam MC6 12:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
19 jan ZAAL Heerhugowaard MD2 - Amstelveen MD3 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
19 jan ZAAL AthenA D17 - Strawberries D5 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
19 jan ZAAL Hoorn (WFHC) D3 - Qui Vive D3 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
25 jan ZAAL FIT M8E4 - Kraaien M8E3 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
26 jan ZAAL Westerpark D19 - Strawberries D5 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
26 jan ZAAL AthenA D1 - Hoorn (WFHC) D1 15:25 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
26 jan ZAAL AthenA D1 - Haarlem D1 11:50 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
26 jan ZAAL Haarlem D1 - Hoorn (WFHC) D1 13:35 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
26 jan ZAAL Reigers D1 - Qui Vive D1 14:30 thuis VU, Sportcentrum
  VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
26 jan ZAAL Myra JC4 - Alliance JC4 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
26 jan ZAAL IJburg MD3 - Bennebroek MD2 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
1 feb ZAAL Castricum MB1 - AthenA MB2 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
1 feb ZAAL Kraaien MC1 - Castricum MC1 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
1 feb ZAAL Terriërs JC2 - Haarlem JC2 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
2 feb ZAAL Haarlem MA4 - Xenios MA4 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
2 feb ZAAL Bennebroek JC1 - AthenA JC2 13:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
2 feb ZAAL Amsterdam JD3 - Qui Vive JD2 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL IJburg MA5 - Hurley MA4 15:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL HIC MB12 - Bloemendaal MB12 14:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL Myra MC1 - AthenA MC2 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL Amsterdam M8E5 - Rood-Wit M8E3 10:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL Bloemendaal JB4 - Saxenburg JB1 13:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
8 feb ZAAL Mijdrecht JA1 - Kraaien JA1 16:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL AthenA D6 - Qui Vive D3 14:35 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL AMVJ MAB2 - Purmerend MA3 12:35 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL IJburg JB1 - Westerpark JB1 10:05 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL Rood-Wit MA1 - Bennebroek MA1 15:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL Pinoké JA2 - Overbos JA1 12:35 thuis Hoornse Vaart, sporthal
  Hoornse Vaart, sporthal
Hertog Aalbrechtweg 4
1823DL ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL Terriërs D3 - Strawberries D4 17:05 thuis Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
  Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL AthenA DA - Hurley DA 13:50 thuis Gaasperdam, Sporthal
  Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb ZAAL Strawberries MC2 - Castricum MC2 10:05 thuis Alkmaar Noord, Sporthal
  Alkmaar Noord, Sporthal
Arubastraat 4
1825PV ALKMAAR
hal: Veld 1
 
89 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.